| Vasy0105 a întrebat:

credeti ca va aduna PSY- Gangnam Style 1 miliard de vizualizari? Sa-l intreaca pe Gay?

Răspuns Câştigător
| didi13 a răspuns:

Nu cred...Sunt sigura! big grin

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| d3javw a răspuns:

Are atatea vizualizari in prezent adica 525 de milioane deoarece sunt vizualizarile celor din corea, china, japonia ei fiind in numar foarte marehappysi da poate as faca 1 miliard mi-am ult ca justin biberon

| Vasy0105 explică (pentru d3javw):

Justin biberon?/ buna, buna astalaughing))))))) daaa ai dreptate la cata populatie e in asia m-as mira sa nu faca 1 miliard de vizualizari :X :X :X

| IMINENT a răspuns:

De parca melodia asta ar fi mai presus decat cea a lui biber.

| Vasy0105 explică (pentru IMINENT):

Da ar fi deoarece a adunat in 4 luni 500.000.000 de vizualizari:X:X:X

| IMINENT a răspuns (pentru Vasy0105):

Asa si? De cand cantitatea reflecta calitatea?
Mie unu nu-mi inspira nimic melodia.

| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns (pentru IMINENT):

Imi bag PL in Justin Bieber si in cei care il idolatrizeaza!

| Vasy0105 explică (pentru SuntMaleficMuhahahaha):

Sunt de acord cu tine

| Vasy0105 explică (pentru IMINENT):

Asta este, le inspira celor aproximativ 600 de milioane :p

| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns (pentru Vasy0105):

Corectlaughing

| Sheisshe a răspuns (pentru IMINENT):

Pacat.

Răspuns utilizator avertizat
| Vasy0105 explică (pentru Andrei2000454):

Daa :X:X:X