| vlad89c a întrebat:

Credeti ca va ajunge "Gangnam style" la peste 1 miliard de vizualizari in mai putin de 1 luna?
Are deja 806.000.000

Răspuns Câştigător
| AdyHytPower a răspuns:

Gangnam style este cea mai populara melodie, prinde repede la public si mai este si haioasa, acel om din videoclip este un Corean v-a ajunge cu siguranta rapid pentru ca este populara nu in Continent, ci in LUME. Fundahappy

18 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu inteleg de ce unii oameni iau in serios melodia asta si tot ce se scoate in general, prin partea aia minunata de lumea, numita eufemistic Asia.Bre,e caterinca, ce-i asa greu? Oricum, daca privesti mai atent, tot ce-i in muzica mainstream e o caterinca penala, la care merita sa te hlizesti ca un spart.

*yesiamahipster*

| Woodenpints91 a răspuns:

De fiecare dată când pomeneşte cineva de melodia asta, încep să mă scârbească şi mai mult gusturile majoritătii în materie de muzică...
Şi da, la cât de cariate au unii urechile, singur jegul ăsta fonic va ajunge la peste un miliard de vizualizări.

Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns:

E funny ca haterii lui Justin Bieber se strang acolo ca sa faca vizualizari. Chiar era un comentariu, cel mai like-uit, in care cineva zicea ca e suficient sa asculti 3 sau 5 secunde pentru a se pune ca vizualizare. Calculase cate vizualizari poate sa faca cineva intr-un anumit timp si in cat timp l-ar intrece pe Justin laughing devil
Unii sunt chiar... pierduti.

| jeann a răspuns (pentru Mădă0611):

Cu 5 ani in urma chiar functiona.
Din cate stiu acum trebuie sa asculti minim 1 minut din melodie ca se se contorizeze vizualizarea iar peste un anumit numar de refresh-uri e inutil pentru ca nu mai creste numarul de vizualizari.

| Xtadelo a răspuns:

Nu-mi pasa

| KristalPop a răspuns:

Deja l-a depăşit pe Justin Bieber cu "Baby".
Dacă asta îi place lumii acum. laughing
Mai mult nu ştiu, în afară să ţopăie pe "Gangnam Style" happy

| oliviaaa a răspuns:

Mai mult ca sigur.

| Indestructible a răspuns:

Având în vedere nivelul „ridicat" de inteligență și cultură al majorității populației, rezultă că voma aia muzicală va avea peste 1 miliard de vizualizări. Și totuși... cui îi pasă? Cu sau fără 1 miliard de vizualizări, melodia aia tot vomă de șobolani rămâne.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Nu inteleg ce are melodia aia, am auzit melodii mult mai proaste. Mereu cele mai ascultate melodii au fost cele americane pentru ca au parte de multa publicitate, de ele nu se spun atat de multe lucruri rele. Nici Gangam Style nu este genul meu dar nu cred ca se astepta cineva ca o melodie coreana sa ajunga atat de sus, eu apreciez, mai ales ca pare a fi destul de originala, are ceva diferit fata de altele

| Woodenpints91 a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Da,foarte original. De la muzică până la dans, extrem de diferit.
Ce penibil..are tot ce-i mai jalnic din întreaga prostituţie muzicală...

| 拉维尼亚 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Tu n-ai ce face? Mai penibil decat tine nu am vazut. Nu faci decat sa raspunzi la misto la toate intrebarile. Te crezi asa de interesant de vrei sa te faci cunoscut pe aici?

| CRISS69TM a răspuns:

Posibil.pentru ca prostia din ziua de azi este imensa.numai unor cretini, le poate placea asa ceva.este ireal, cum pot fi atat de multi prosti.ar trebui sa evoluam.din pacate multi dovedesc contrariul.

| Høst a răspuns:

Nu știu și nici nu mă interesează, căcatul ăla tot un sunet purulent va rămâne. Până luna viitoare cred o să aibă mai multe vizualizări decât oameni pe planetă...

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Ajunge ajunge la sigur, acum are in jur de 920.000.000 milioane si se zice ca pana de 21 decembrie-ziua presupusa pentru sfarsitul lumii va jaunge chiar la 1.000.000.000

| vlad89c explică (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

Asta vad si eu la comentariile care se schimba din secunda in secunda, insa nu prea cred, ca se misca doar cu vreo 5-6 milionae mai nou pe zi.

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns (pentru vlad89c):

Pai cam atat ii trebuie pe zi si s-ar putea sa le faca pana atunci

| ghtm a răspuns:

Desigur ca va ajunge... il vor privi toate persoanele din China big grin