| sfo a întrebat:

O melodie f. frumoasă care mi-a intrat la suflet! Vreau să v-o impărtăşesc şi vouă sau celor care se regăsesc in ea...nah! http://www.youtube.com/watch?v=rrt8_gzj_DM
Cui i-a plăcut? Păreri?;)

7 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Nu am mai auzit-o pana acum, dar imi place!
si daca o ascultam acum vreo 5 ani in urma, iti spuneam ca "ma regasesc", dar acum nu mai asociez versurile unei melodii, cu viata reala...imi "face"rau, ma "rascoleste"!
dar melodia e super misto...cu un ritm "belea"!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E foarte frumoasa love strucklove strucklove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O melodie super, nu o stiam, imi pare bine ca datorita tie am putut sa o remarc.

| fluturas a răspuns:

Placut mult love struck ff frumoasawinking

| hândel a răspuns:

E draguta.batting eyelashes

| M4RK a răspuns:

Foarte frumoasa love struck mersi ca ai impartasit-o cu noi love struck happy

| Guitarlove a răspuns:

Prea frumoasa. Mi se potriveste prea mult. Multumesc mult de aceasta piesa, chiar nu o stiam. Parca mi-ar fi luminat sufletul love struck.