| l0rre a întrebat:

Vreau sa impartasesc cu voi acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=Dww9UjJ4Dt8 Astept pareri despre videoclip. Sper sa nu deranjez pe nimeni cu aceasta postare.

Răspuns Câştigător
| Cumica a răspuns:

Buna! daca el\ea asculta acet gen de muzica nu inseamna ca e dusa.
videoclipul e destul de dragut

5 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Pe bune ca nu e naspa videoclipul laughing. Nu-mi plac topurile alea argintii si aurii, in rest e tare.Melodia e...intre draguta si frumoasa.big grin

| NuAmHabar a răspuns:

Naspasad

| Miauti a răspuns:

Nu ne deranjeaza pentru ca dovedesti ca esti dusa.

| l0rre explică:

Pai vroiam sa vad daca romanilor le place si alt fel de muzica, cea din partea estica, CHINEZA, COREEANA, JAPONEZA.
Mie una imi place si melodia si videoclipul.

| FlorinaRuby a răspuns:

Nu ma deranjeaza dar care e treaba cu videoclipul asta?