| Bobyxx a întrebat:

O persoana mi-a spus ca nu poti face o cariera in muzica fara casa de dicuri, ce sa-i raspund, macar te poti lansa fara casa de discuri?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca le ai cu muzica, cauta un impresar bun si stie el ce are de facut.Bafta multa!

| RockNbeer a răspuns:

Omule...casa de discuri te promoveaza,eventual daca esti inapat iti face ea si muzica.
Exista o gramada de moduri de a te lansa singur, casa de discuri a devenit o optiune, poti face muzica, canta, fara sa ai o casa de discuri.

| MeConstantine a răspuns:

Da te poti lansa daca iti faci un site, eventual un vlog pe youtube si astfel lumea sa te remarce. Publicitatea este cheia oricarei afaceri.