| anonim_4396 a întrebat:

Pareri despre vestitul Justin Bieber?

20 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Penibil.

| FadetoBlack a răspuns:

Tâmpit. Răhăţel.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Beaver? E o rozatoare, traieste in salbaticie, si nu mi se pare atat de salbatic.O sa moara specia aia, in curand.

| MarcŞiAtât a răspuns:

Tip fără ****.

| M25M a răspuns:

Nu-mi plac melodiile lui si nici vocea, in plus nu mi-a placut faptul ca sa comparat cu Kurt Cobain si nici faptul ca s-a inspirat la crearea clipului Boyfriend de la clipul Girlfriend al celor de la N'Sync si Nelly.

| Vans a răspuns:

Gunoi.

| KristalPop a răspuns:

Faţă de păpuşel, voce de fetiţă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O mizerie.

| FearOfTheDark a răspuns:

Faţă şi voce de fată.

| GiAnca a răspuns:

Doar un pusti rasfatat.Atata tot.

| lolium a răspuns:

E un cantaret banal, caruia i se acorda prea multa atentie

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Are succes din cauza ca cica e dragut si canta bine. Pana si mama zice asta! rolling on the floor E treaba lui din partea mea bafta multa daca a ajuns pana aici si are succes ma bucur pentru el, mie personal nu imi place muzica lui si nu mi se pare nimic special. E un om ca oricare altul, succesul acesta nu va dura mult! Cu siguranta nu va fi Michael Jackson sau Madonna. Copiii au mai mult succes, aluzie la Cleopatra Stratan.hee hee Fetita aceea e adorabila, ea canta de la 3 ani, ea pot spune ca are voce. El... daca va avea aceeasi voce si la 30 de ani, e varza. Oricum nu ne putem spune noi parerea, nu suntem critici muzicali! Funda?

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Intr-adevar lui Justin i s-a urcat succesul la cap.Dar cu toate astea nu este un cantaret rau.Melodiile lui nu sunt nici foarte frumoase dar nici foarte urate, undeva la mijloc.Aspectul fizic: doar ochii si parul l-au facut sa iasa in evidenta.But... but... ca prieten, din cate am auzit este unul foarte bun.Adica isi ajuta prietenii.C-am atat, nimic mai mult.

| xLionel a răspuns:

Poti sa-l numesti vestit? E varza...

| Rumi a răspuns (pentru xLionel):

O fi el varza, dar toata lumea il cunoaste (din pacate), deci e vestit.

| DyaLove a răspuns:

Plin de fite. Faima l-a schimbat mult.

| Stefanyax0 a răspuns:

No comment straight face

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Voce de fetita. A fost ales doar pentru chipul dupa care se vor uita toate preadolescentele obsedate.

| KiduZQ a răspuns:

Mie una nu-mi place. Desi toate fetele sunt obsedate de el. Cel mai mult probabil cu varste cuprinse intre 9-16 ani. Nu vad nimic interesant la el. nici la muzica lui

| Nevermind999 a răspuns:

E naspa.E un gunoi.