| Her010 a întrebat:

Pe cat s-au format fromatiile Black veil bride, bullet for my valentine, disturbed, system of a down si ce parere aveti despre ele? big grin

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

1.Cauta pe www. wikipedia.en mai multe informatii despre ele.Din ce stiam, BVB e din 2006, BFMV din 1998, SOAD din 1995, iar Disturbed din 1996.
2.BVB-trupa de rahat metafizic, mai ales solistul
BFMV-trupa cu instrumentale foarte bune, solist slabut; intra in primele 50 la mine
SOAD-Hell yeah! Top 15
Disturbed-Top 10; absolut geniala trupa,si vocea, si instrumentele, si versurile

| TeoPT a răspuns:

Black Veil Brides e un rahat de trupă, BFMV e o trupă acceptabilă, solistul e varză. Disturbed e una din cele mai bune trupe pe care le-am ascultat (în top 3 sigur). SOAD - din ce am ascultat nu mi-a plăcut de nici o culoare, poate sunt buni, nu știu.

Black Veil Brides - 2006
Disturbed - 1996
Atât știu. Pentru restul există Sf. Goagăl.

Baftă

| FucktheSystem a răspuns:

Ca să aflii poți consulta www.wikipedia.ro.
În rest primele două mi se par printre cele mai proaste trupe care există, Disturbed mi se par acceptabili iar System of a down e trupa mea favorită.

| FucktheSystem a răspuns:

I know! E mai rău decât dacă ai profana un mormânt și ți-ai trage-o cu mortul straight face

| FucktheSystem a răspuns:

Asta era și ideea, vroiam să te fac să te simți bine spunându-ți că se poate și mai rău laughing

| Paulla a răspuns:

Accesează wikipedia.
Prima nu o suport, mi se pare o formaţie de tot rahatul iar celelalte trei nu-mi dispac în mod special, dar nu sunt genul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black Veil Brides - un wannabe de trupă care se vrea a fi ceva dur, dar are aerul ăla tipic comercial, cu lipici la pseudorockeri.
Bullet for my valentine - oribil solist. Nu îmi place deloc.
Disturbed - nu m-a prea atras.
System of a down - genială trupa, mai ales vocea lui Serj.

Restul googăleşte tu.