| Darklightt a întrebat:

Ce trupe sau cantareti gen Bullet for my valentine, black veil bride, slipknt, ozzy osbourne, green day, linkin parca, evanesence, muderdolls, him, nirvana, alesana, skillet, fallin in reverse, disturbed, within temptation, guns n'roses, s. a. m. d,?

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Si eu stiu mai toate formatiile de aici big grin Pai sa vedem :SOAD,Metallica,Avantasia si Edguy,Korn,Trapt,Godsmack,Lordi,Dragonforce,Papa roach,Spineshank,Static X,Breaking Benjamin, TDG, Killsiwtch Engage big grin eu pe toate le-am ascultat si sunt misto big grin

6 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Pai ai zis aici destui!laughing! oricum tote trupele/cantareti astia sunt foarte tari!winking

| Darklightt explică:

Scuze,din graba :linkin parca, slipknot

| Darklightt explică (pentru Darklightt):

Bagmiasi ca nu stiu ce drak am :linkin parca

| FeliciaAndreea1 a răspuns:

Wolfmother, Led Zeppelin, Black keys, Tears for fears(new wave), Coldplay...

| FeliciaAndreea1 a răspuns (pentru FeliciaAndreea1):

Iron maiden, Guns'n roses, Larilyn Manson, Metallica, AC\DC

| Vilcu_Eric_1905 a răspuns:

Metalica,Guns'nroses,Nircana,Iron maiden,Judas prest, Pink floyd, deep purple, zz top, led zepelin