| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Pentru cei care asculta mafia: ce naiba va place la ei?
stiu ca imi pun multa lume in cap, dar mie mi se par de tot rahatu ei si altii de pe la noi care de fapt nici nu canta, spun doar o poezie trista pe care n-am cu sa o ascult pentru ca ma ia somnu. Parazitii in schimb sunt cu totul altceva; au un stil pe care n-ai cum sa nu-l iubesti, nu e melodia care sa nu te faca sa razi sau sa nu te uimeasca cu ce versuri are.

11 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

De acord cu tine aici, dar totusi am si eu o intrebare. Ce dracu iti place la Bullet for my Valentine?

| Th3AbSinTh3 explică (pentru LastChance):

Sincer nu stiu
e prima mea trupa si are ceva ce imi place inca \m/

| LastChance a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

In 3-4 luni n-or sa-ti mai placa.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru LastChance):

Ba da
ascult de vreo 3 ani, bine acum mai putin ca la inceput, dar inca ascult
ma gandesc serios sa ma duc la rock the city

| LastChance a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Daca vii, ne vedem acolo. Si eu vin.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Doamne fereste, ii urasc, nu-mi place cum canta, spun tot felul de prostii in melodii!

| Vans a răspuns:

Da,Paraziţii erau, sunt şi vor fi mult mai buni decât Mafia. Mai ales acum că Mafia s-au stricat rău de tot.

Şi totuşi, ce-ţi place la gangnam style?

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Vans):

Pai prima data nu mi-a placut gangnam style, apoi la o petrecere toti am luat-o razna, dansam pe melodia asta mai ceva ca la o sarba laughing, saream in toate partile, nebunie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, tu asculţi Paraziţii ca să te distrezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul, il prefer pe Underman:
http://www.youtube.com/watch?v=d7aeoN_z5g4

| Valutzzzu a răspuns:

Prietene ei fac Hip-Hop, iti place asculti, nu-ti place n-asculti simplu.Gusturile nu se discuta.