| anonim_4396 a întrebat:

Problema cu Samsung u600. Daca ma suna cineva, se aude. Daca dau sa ascult si eu o melodie, nu se aude nimic straight face Am verificat pe acolo sa vad daca e sunetul oprit si nu este. Ce are? A mai patit cineva?

4 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Eu una am LG GD510.Nu cred ca este ceva grav.Doar opreste-l si porneste-l din nouhappy

Sper sa-ti fie de ajutor raspunsul meu:d!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Bya132, am facut asta deja sad

Nu l-am mai folosit mult timp. Poate asta e cauza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, eu.sa nu ai pe la setari la profil problema ca eu asa am avut

| Gioss a răspuns:

Incerca sa il formatezi pote sa fie de la softul tefonului.
* 2767*3855 # FULL RESET
* 2767*2878 # CUST RESET
* 2767*927 # WAP RESET
* 2767*667 # MMS RESET
* 2767*36245 # email RESET
daca vrei un FULL RESET sa scoti cardul, o sa ajunga la setarile din fabrica happy bafta!