| betoko a întrebat:

SALL!

Am telefonul Samsung f490 si nu mi se mai aude nici-o melodie cand vreau sa ascult dar cand ma suna cineva se aud toate....stie cineva ce problema are...adica sa nu fie din setari ceva ca sa nu ma mai duc pana la service. Ajutaima plzz.

6 răspunsuri:
| alexTT a răspuns:

Poate o fi dat volumul la 0 din setarile player-ului de muzica. Incearca sa deschizi o melodie si sa dai volumul la maxim din buton.

| betoko explică:

Am incercat dar tot nu merge si la alarma se aude..nu stiu ce are o sa ma duc maine la un service daca nu stie nimeni:p

| alexTT a răspuns (pentru betoko):

Incearca sa ii dai si un reset, salveaza contactele pe sim, scoti simul din telefon il pornesti fara sim si introduci codul asta *2767*3855#

| betoko explică:

Am incercat dar nu merge mersi oricum pentru rasp

| Rusu_Rusu'_1995 a răspuns (pentru betoko):

Si pana la urma ce avea plss spune-mi si mie?

| Rusu_Rusu'_1995 a răspuns:

Si pana la urma de ce nu se auzea plss zi-mi si mie?