| betoko a întrebat:

SALL!
Am telefonul Samsung f490 si nu mi se mai aude nici-o melodie cand vreau sa ascult dar cand ma suna cineva se aud toate....stie cineva ce problema are...adica sa nu fie din setari ceva ca sa nu ma mai duc pana la service

3 răspunsuri:
| betoko explică:

Pff nu mai dati mha raspunsuri din astea pe arunc pe tine de la etaj gigi ce smecher esti uh

| Madalin16 a răspuns:

Cred ca este din setari pentru ca difuzorul merge..si eu am un Samsung f250 si am aceeasi problema nici acum n-am gasit solutia daca ai aflat cv pana acum spune-mi si mie te rog.

| gigi21 a răspuns:

AruncaL laughing)