| SkullKiller13 a întrebat:

Puteti va rog sa-mi continuati melodia de trap compunand versurile? Cine mi-o compune va aparea in descrierea canalului meu:
Ex. PRODUCATOR
Skull Killer(eu)
RITM SI VERSURI
Cel ce a compus mai departe melodia

VERSURI:

BRIDGE

Te culci cu toate tarfele din zona mea
Si te miri ca faci SIDA in dusumeaua ta
Inca te culci cu Sina fata din Sinaia YA
Si amandoi stim ca e o tarfa DA.

REFREN

Inca te culci cu Sina
Nu - ti mere bine rima
Tu locuiesti la Sinaia
Si inca platesti chiria.

Inca te culci cu Sina
Nu - ti mere bine rima
Tu locuiesti la Sinaia
Si ai luat SIDA.

STROFA 1

De cand ai devenit adult tu te duci la c×××e
Te - ai decis sa te muti la Sinaia
Doar ca sa te f××i cu Sina YA

COMPUNETI IN CONTINUARE
VA ROG
STITI EU VREAU SA FIU TRAPPER SI SA IMI BAG MUZICA PE YOUTUBE
AM PROGRAME DE FACUT MUZICA DE FACUT INSTRUMENTALUL ETC. DAR IMI TREBUIE CELELALTE VERSURI
CINE IMI COMPUNE VERSURILE MAI DEPARTE II VA FI SCRIS NUMELE IN DESCRIERE CAND VOI POSTA MELODIA
EX
PRODUCATOR
Skull Killer(eu)
RITM SI VERSURI
Cel care va compune versurile(numele lui)
INSTRUMENTAL
Etc
REGIZOR
EFECTE SONORE
Etc.
Ati imteles voi da?
PLEASE!

Răspuns Câştigător
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Cu toate ca sunt de acord cu celelalte commenturi, iti zic sincer sa le faci singur. Fa-ti singur tot. Versuri negative mix, mastering, tot. Apoi o sa apara si rasplata.
Asa am facut euwinking

| SkullKiller13 explică (pentru Stavi_Alex_1987):

Mersi omule pentru sfat.Am s o fac singur tot.Mersi like?❤❤❤.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mizerie laughing cine ar vrea sa isi asocieze numele cu versurile alea anyway?

| Ionut58282856 a răspuns:

Nimeni nu face asemenea versuri. Nici un poet care stie ca poate mai mult nu face o asemenea mizerie de tampiti.