| Stefangll00992 a întrebat:

Să ascult Rock sau trapp? Voi ce parere aveți? Am auzit ca rock-ul este satanist! Cine imi spune mai multe amănunte despre rock?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Rock-ul este mic copil pe langa satanism, este inofensiv, stai calm, este ca muzica comerciala... doar ca pe alt ton si ritm.

Ce sa asculti? Ce iti place. Nu pot sa-ti spun decat ca trebuie sa experimentezi ca sa stii daca iti place un gen muzical sau nu.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Să ascult Rock sau trapp?"

continuă cu :
- să dorm pe dreapta sau stâng
- să mestec de 2 sau 9 ori
- să clipesc cu frecventa de 1 sau 3 Hz
șamd

ne lași cu astea? Ascultă ce-ți place!

| sierra1 a răspuns:

" Stefangll00992 explică: Pfoai. te-o facut mata-n bucate"

măcar scrie și tu ca lumea nu ca un analfabet!

| CostinAlamariu a răspuns:

Rock-ul nu e satanist. Asta e cea mai mare tampenie pe care am auzit-o.
Daca e sa comparam, rock-ul are versuri mult mai "crestine" decat trap-ul.
In trap se canta despre bani, femei si alte prostii (ca in manele).
Rock-ul e mult mai frumos si mai romantic as putea zice.
De asemenea oamenii care asculta rock sunt mult mai inteligenti decat cei care asculta trap sau rap happy

| Mirel4412 a răspuns:

Asculta ce vrei. Din ce vad eu, vrei sa fii cool, doar pentru ca asculti un tip de muzica. Asculti ce vrei. E si rock satanist, si trap satanist, si melodii la radio sataniste. Nu trebuie sa ii zica numele lu dracu ca sa fie sataniste, se subantelege.

| Andresso a răspuns:

Hard rock-ul este satanist, rock-ul nu este.

| Evaluator a răspuns (pentru Andresso):

Poftim?

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Andresso):

Nici macar hard rock-ul nu e satanist. Poate 0.5% din melodiile hard rock au ceva versuri cu alura satanista dar 99.5% e muzica normala (si de obicei buna)

| Turbo223 a răspuns:

Daca iti place da. Nu are treaba cu satanismul, rock ascult si eu.

| Evaluator a răspuns:

Asculta ce iti place.