| Aleksandru97 a întrebat:

Sal TPU. Daca am vocea mai groasa pot sa cant rap? Am observat ca rapperi pun mai mult accent pe mesaj. Eu am vocea destul de groasa, daca vb in soapta in ora ma aude profa lejer. laughing Lucrul asta e un dezavantaj? P.S.: Acum nu va ganditi ca am voce de urs. laughing)) Funda!

Răspuns Câştigător
| OmuFoarfeca a răspuns:

Nu conteaza asa tare timbrul vocal, uita-te la Deliric, daca stii cum sa intrii in flow esti bun, trebuie sa ai si mesaj

1 răspuns:
| Florinaa123 a răspuns:

Nu conteaza cat de groasa e vocea. Daca ai talent si exersezi, vei reusi.