| Mony a întrebat:

Sall. Care stie de ce sterg melodii de pe youtube, am avut in playlist o gramada de melodii cu videoclipuri (cu o emisiune pref de-a mea) (deci nu era viedo original) da marog. Da erau cele mei faine si cand vreau sa le pun scrie ca ACEST VIDEO ESTE STERS! Nu inteleg dc trebuie sa stearga melodiilecrying? Ma puteti ajuta cu o informatiesad?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Pai ori le-au sters userii, ori au fost sterse de catre adminii de pe youtube, din cauza ca au fost raportate ca incalcau drepturile de autor. Faptul ca nu mai ai melodia in playlist nu e mare problema, mai cauta aceea melodie si vei vedea ca si altii au melodia.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu au drepturi de autor cei ce l-au publicat. Tu daca scoti o melodie astazi, investind si muncind, si iti doresti sa faci bani cu melodia aia, nu iti convine saiti puna altii melodia gratuit pe tot felul de site-uri.