| alice25 a întrebat:

Hei,stie cineva de ce nu pot sa sterg melodiile din telefon? adica am avut multe melodii si le-am sters pe toate dupa am vrut sa imi iau altele, am reusit sa le bag in card doar pe unele si acum nu mai pot sa le sterg si nu e melodia care scrie, e alta, adica se intretaie. ce se intampla?

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Fa back-up la date si apoi da resetare generala la setarile din fabrica.

| HereToHelp a răspuns:

Poate ai luat virusi sai ai apucat un bug, o eroare, ceva. Incearca sa dai o formatare la card. Pierzi tot ce ai pe el, dar e o sansa. Succes