| Rony56 a întrebat:

vreau sa imi pun orice melodie vreau pe video de pe youtube si sa se potriveasca cu durata lui, cum pot sa pun melodii pe videoclipuri in afara de melodiile de pe youtube, ca pe youtube sunt prostii de cantece

2 răspunsuri:
| Rony56 explică:

Nu imi merge windows movie maker...

| Onio a răspuns:

Folosesti Windows Movie Maker in cazul in care ai Windows instalat pe PC.

Start=>All Programs=>Windows Movie Maker.

Deschizi programul, incarci in el videoclipul, si incarci si o piesa format mp3 aleasa de tine. Jos in program ai bara pentru video si bara pentru sunet. Pui video-ul si melodia in barele aferente prin mutarea lor cu mouse-ul. Movie Makerul are si efecte speciale pentru imagine, iar melodia o poti scurta decupand din bara de sunet.
Dai Save file in formatul dorit si este gata sa il pui pe youtube.

Windows Movie Maker il ai instalat deja pe PC daca folosesti windows.