| BømbøniikáDøLLcee a întrebat:

Am o intrebare despre Nicole Cherry.Am azuit multe comentarii banale si fara respect.Eu am o parere buna despre Nicole, imi place cum canta...dar vreau sa stiu parerile voastre happy.
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| mihaibrad a răspuns:

Oamenii nu arata respect pentru ca incearca sa demonstreze ceva.
Nu ar trebui sa te necajeasca astahappy
In orice artist poti gasi ceva frumos, iar daca asta e gustul tau, fii senina si bucura-te de ea fara sa apleci urechea la vocile carcotase happy
Auditie placuta!

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu ascult asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Putini copii mai fac lucruri asa constructive la varsta ei, eu ii zic bravo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gurista la primul ciclu.
Din pacate am si auzit cum miorlaie si cred ca se pun "melodii" de-ale ei pe Youtube ca sa te faca sa te razgandesti atunci cand vrei sa apesi pe videoclip.
Sunt bune chestiile de genul, dar nu la rubrica Muzica.

| gingergirl1 a răspuns:

Respect! Are o voce buna, mai ales la varsta ei! Serios acum, se compara cu Ami, Inna si altele care daca le pui sa cante live se pierd? Ce sa faci? Asta e Romania, invidioasa pe binele altuiawinking
Crezi ca e alta chestie cu Justin Bieber? Nu. Cu el ce are lumea? Ca are talentat si castiga bine? invidia e de vina happy
Ar trebui sa "ne mandrim"cu Nicole pentru ca e frumusica si are talent! [Astempam un feat cu Andra laughing sau Deliabig grin

| larisalary12 a răspuns:

E talentata, dar putin cam sclifosita