| RockForALongLife a întrebat:

as dori sa-mi iau o chitara electrica ce ati alege intre o aria stg -003 si Harley Benton MS JR. III BK MN? care sunt avantajele si dezavantajele va rog frumos dau funda!

Răspuns Câştigător
| Starla14 a răspuns:

Hei amice, chitarile acestea sunt pentru "entry-level", cu totii am trecut prin acel moment,..., as alegea ARIA, pentru ca Harley Benton sunt bune doar pe post de scarpinatoare pe spate. Imi fine eu iti pot recomanda chitara mea, cu amplificator si curea daca esti interesant, stiu ca nu este un site comercil, dar acum putem face o exceptie... acesta este linkul daca te intereseaza trimite-mi un mesaj la acest sau acel site. http://forums.rgc.ro/......ea-fender/

1 răspuns:
| Starla14 a răspuns:

Hei amice, chitarile acestea sunt pentru "entry-level", cu totii am trecut prin acel moment,..., as alegea ARIA, pentru ca Harley Benton sunt bune doar pe post de scarpinatoare pe spate. Imi fine eu iti pot recomanda chitara mea, cu amplificator si curea daca esti interesant, stiu ca nu este un site comercil, dar acum putem face o exceptie... acesta este linkul daca te intereseaza trimite-mi un mesaj la acest sau acel site.