| aladin03 a întrebat:

cat de importanta e muzica pentru voi? ati putea trai fara ea?

Răspuns Câştigător
| BlkDrmm a răspuns:

Eu nu cred. Ascult tot timpul muzica.Fie ca sunt fericita sau trista, plictisita sau plina de viata imi gasesc alinarea in melodiile mele preferate.winking

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trăi - da, bine - nu.winking

~păcălici de roboţei~

| Ecea a răspuns:

Categoric nu.
Am studiat-o 10 ani si continui sa o studiez.
Ceva mai frumos decat muzica nu cred ca exista pentru mine.

| AG a răspuns:

Buna,
Nu as putea trai fara muzica, pentru ca mie practic mi-a salvat viata. Probabil nu intelegi si nici nu incerc sa iti explic mai multe, dar eu daca nu as fi avut muzica, as fi fost foarte diferita acum, daca as mai fi fosthappy

| kam3lya a răspuns:

Si eu ascult muzica mai mereu, dar cate odata simt nevoia de liniste, acea liniste pe care muzica nu mi-o ofere, deci cred ca as putea trai decat pentru o saptamana sau chiar mai putin. zi buna!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU cred ca as putea trai fara muzica. Pe mine ma face sa zbor, ma calmeaza atunci cand sunt nervoasa, ma face sa visez. Am asa cate o melodie atribuita fiecarui moment important din viata mea. De exemplu melodia aventurilor de sfarsit de liceu este Don Omar- Danza kuduro. :X
da-mi un vot, te rog! http://www.econcurs.com/concurent-Bratulescu%20Sorina.html