| DrageanElena a întrebat:

Ati putea trai fara muzica?

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu, muzica ma relaxeaza (cea clasica), dar imi plac si alte genuri muzicale...

| lia a răspuns:

Imi face foarte mare placere sa ascult muzica, exista melodii care reusesc sa ma binedispuna. Raspunsul meu cu siguranta este nuuuuuuuuuu...etc.
The end laughing

| monyk a răspuns:

De trait putem trai, pentru ca am putea gasi alte activitati, insa muzica infrumuseteaza viatahappy

Shin
| Shin a răspuns:

Poate daca nu as fi ascultat niciun sunet in viata mea... si atunci as fi fost ok in ignoranta mea... dar acum, nu happy

Numai bine, Shin.

Anna
| Anna a răspuns:

As putea trai, dar perioade scurte de timp.In general nu, muzica imi fericieste timpanele, ma linisteste, ma binedispune.

| Mya a răspuns:

No way! Ascult in permanenta muzica! Mare om a fost cel care a inventat'o, as fi vrut sa'i multumesc personal! laughing

| Diva a răspuns:

Categoric nu

| abril a răspuns:

Nu

| andi a răspuns:

Da. iubesc linistea

| tarzan a răspuns:

Doar daca as fi surd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
A,... nu.
Face parte integrantă din viață.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, DESIGUR... daca s-ar asculta numai manele pe tot globul as putea...noroc ca am de unde sa aleg...nuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap
Se moare fara ea?