| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea trai fara muzica?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil, da, dar ar fi prea monoton. Ascult muzica aproape non stop.

| Razvan a răspuns:

Nu. E o dependenta pentru mine.Am in mp-3 256 de melodii raplaughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Da, aş putea trăi pentru că muzica nu este ceva vital. Însă, dacă nu aş mai asculta deloc, nu aş avea acea bună-dispoziţie, acea poftă de viaţă pe care o am atunci când ascult melodiile preferate. O zi bună happy!

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

NU! Nu pot trai fara muzica si fara parinti.De restul nu imi pasa! Am 3 mp3-playere si o sa imi mai au.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nuuuu... Nu pot trai fara muzica si net. Ascult muzica non-stop. De ce? Ca-mi place foarte mult love struck.

| Rallu a răspuns:

Nu!
Ador prea mult,, genu meu'' de muzica.
Ascult muzica cand sunt suparata, cand sunt vesela, cand am chef de viata, cand beau... oriunde si in orice moment al zilei(uneori si noptiilaughing).
Intr`un fel sunt dependenta.

| astro5 a răspuns:

Da

| unknown_3461 a răspuns:

Clar Nu!