| atvLoVeR a întrebat:

Salu TPU, stie cineva din ce cauza atunci cand ascult muzica in winamp, tot ce am deschis incepe sa palpaie iar daca am winampul pe desktop si vorbesc cu cineva pe messenger(de exemplu) imi intrerupe conversatia iar winampul imi apare in fata! P. S:Am windows 7 Eternity! E din cauza asta?:-ss
Funda!

Răspuns Câştigător
| sleekfast18 a răspuns:

Nu e din cauza windowsului. eu cred ca ai ceva virusi, ar trebui sa iti scanezi calcu si sa elimini virusi.

1 răspuns:
| sleekfast18 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa si am scanat calcu si chici ce era virusat?
winamp ul