| GeorgeMihai a întrebat:

De ce atunci cand ascult muzica in winamp incepe la un moment dat sa se blocheze pc-ul?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Că așa procesor „performant" ai de din cauza la mizeria aia de soft intalat ca românu și ne setat ți-l ține pe 100%.
remediu:
A nu se mai folosii aplicația aia expirată când sunt media playere mult mai bune și mai ok decât winamp-u vieții.
Până și Windwos media player e mult este prostia aia de soft sau dacă vrei poți încercaAmarok.e un media player foarte bun ce e scris pentru sistemele linux, dar de anul ăsta lucrează și pe Wingoz.
https://amarok.kde.org/en/releases/2.7Win
Succes

| RaduTN a răspuns:

Că este suprasolicitat calculatorul.Stai doar pe winamp când vrei să asculţi muzică nu şi pe facebook, youtube, jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Winamp are virus. Chiar si cel de pe site-ul official.Foloseste mai bine Windows media player.