| alllexxx a întrebat:

Salut happy... ajutati-ma si pe mine, acum vreo 3 ani era o melodie care tot se dadea la TV. Videoclipul era cu niste vampiri si cu niste oameni care fugeau de ei sau ceva de genu. D in pacate nu imi aduc aminte multe despre acea melodie, atat stiu ca era gen clubing... dau fundita pentru raspunsul castigator happy

2 răspunsuri:
| Stefy_8491 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=is6cBWvlh84 Era o mel straina? Canta o femeie sau un barbat? Sigur erau vampiri?:))

| alllexxx explică:

Da, era o melodie straina, totul se intampla in niste camere albe, ca de spital