| Bughiu93 a întrebat:

Salut, am filmat un video care are drepturi de autor si l-am pus pe Youtube, deja am 9 zile de cand l-am pus si inca nu mi s-a intamplat nimic. Stiti cumva daca mai exista riscul sa fie sters de pe Youtube? Ce riscuri exista sa mi se intample pentru acel video? Multumesc si sper ca m-am facut inteles. O zi buna tuturor.

Răspuns Câştigător
| EmivDemi a răspuns:

Nu mai e riscul sa fie sters mai ales daca ai un canal mic. Funda?

2 răspunsuri:
| EmivDemi a răspuns:

Poti primi copyright si sunt mai multe lucruri la un joc cu copyright pot sa ți-l demoneteze si din cauza copyright-ului Poti sa nu mai Poti sa postezi... Daca nu ai zis ca e facuta de tine sau ceav nu are ce sa se intample. E ca si cum ai face un cover la un anumit instrument... Specifici ca e cover si ca nu ai drepturi de autor

| Bughiu93 explică (pentru EmivDemi):

Cum sa specific? De exemplu, eu am de la MediaPro Pictures, imi spui tu cum sa scriu in descriere?

| EmivDemi a răspuns (pentru Bughiu93):

Nu mai e riscul sa fie sters mai ales daca ai un canal mic. Funda?