| Andrei2907 a întrebat:

Am si eu o intrebare.. Cat m-ar costa cateva lectii cu un profesor la orga?

1 răspuns:
| Wolfy12304 a răspuns:

Pai,depinde de cate ori vei veni pe saptamana la lectii.Eu iau lectii de vioara si meg de 2 ori pe saptamana.La mine costa intre 60-80 de lei (bine, depinde si cat timp stau la o anumita lectie). Poti sa stai mai mult sau mai putin, depinde cum te pui de acord cu profesorul.Si,in plus, te poti interesa sa gasesti un profesor, si sa cadeti de acord la o anumita suma de bani. Sper ca te-am ajutat! ☺