| Mihai_Andrei_1996_pWP9 a întrebat:

Caut si eu trupa de 3 fete. Cantau prin 2015 au avut o piesa la radio se asculta des in vara anului 2015. au cantat o melodie pe un vas. Tipele sunt Romance. Blonda, Bruneta si Roscata big grinwinking

Răspuns Câştigător
| Namaparissia a răspuns:

Gata,stiu despre ce trupa vorbesti.Si eu o ascultam.Se numeste trupa Heaven

| Mihai_Andrei_1996_pWP9 explică (pentru Namaparissia):

Multumesc. Dap de cand ma bate prietena mea la cap :]] big grinwinking

| Mihai_Andrei_1996_pWP9 explică (pentru Namaparissia):

Multumesc. Dap de cand ma bate prietena mea la cap :]] big grin

| Mihai_Andrei_1996_pWP9 explică (pentru Namaparissia):

Dap ele sunt. Multumesc!