| lora3u a întrebat:

Cine e din Iasi si ma poate invata sa cant la chitara? Macar la inceput, sa ma initieze. Mentionez ca am chitara mea proprie, acustica. Pe net nu inteleg nimic din cursuri. So, help! In afara de palatul copiilor sau mai stiu eu ce. Nu sunt copil. Am 20 de ani. as prefera pe cineva cu care sa iau lectii individual.
Cine ma ajuta are funda de la mine!

1 răspuns:
| Esial a răspuns:

Du-te la un suc intr-o seara la "Taverna"sau "Boema" si-ai sa gasesti o groaza de chitaristi.Nu te sfii sa intri in legatura cu ei, sunt baieti de treaba.Succes!