| kristescu a întrebat:

Cred ca ati vazut toti pe Youtube acele persoane care canta(manele) si au o voce super
Si ma gandesc cum de pot avea asemenea voce, adica cred ca s au nascut cu ea, sau nu stiu
Mie imi place
muzica si mi ar place sa invat sa cant dar nu stiu ce ar trebui sa fac, fara lectii

Răspuns Câştigător
| Cancerigen a răspuns:

Salutare,

Majoritatea se nasc cu asemenea vocea dar tu ca om normal poti lua lectii de canto care te pot ajuta sa-ti dezvolti vocea naturala. Fara lectii? Not that easy. Bafta!