| Cristi1414 a întrebat:

Dacă vreau să învăț să cânt la pian la și am 19 ani, se mai poate?

Răspuns Câştigător
| IonutCG90 a răspuns:

Salut Cristi. Ești foarte tânăr, poți să înveti la pian si la 60 de ani. Caută cursuri bune și apucă-te de treabă dacă vrei. Sper că am fost de folos! happy

| Cristi1414 explică (pentru IonutCG90):

Imi doresc foarte mult si ascut foarte, foarte des pian si muzica clasica, Bethoven, Vivaldi etc dar mi s-a spus ca am sanse mici acum, trebuia sa ma apuc din cls 1

| IonutCG90 a răspuns (pentru Cristi1414):

Nu mai crede ce ti se spune in sensu ala, treci la treaba si fa ce-ti doresti in viata, repet esti foarte tanar, daca ai capacitati motrice sa poti tasta rapid la tastatura, atunci ai sanse foarte mari sa fi un bun pianist dacă nu unul foarte bun, pentru ca iti place si vrei! Multumesc mult pentru premiere. happy

| Cristi1414 explică (pentru IonutCG90):

Mersi mult pentru încurajare, succes!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu sunt de parere ca asta e un dar din nastere si ca nu se invata

| Cristi1414 explică (pentru RAY):

Stiu,daca ma duc o sa ma testeze sa vadă daca am ureche.