| bogpys a întrebat:

De vreo saptamana ascult o melodie la radio dar nu stiu cum se numeste si nici nu stiu cum sa o caut.

Melodia am auzit-o pe KissFM si pe DanceFM.Am intrat pe playlist-ul lor dar nu am gasit-o.

In melodie se spune ceva despre vara, despre pantaloni laughing

Ritmul este unul country..si am auzit si un intrument muzical: muzicuta.

Va rog sa ma ajutati cu cautarea acestei melodii! Dau Funda celui care m-a ajutat!

Răspuns Câştigător
| bogpys explică (pentru BiancaBaby):

Multumesc mult! Ai primit funda!

| BiancaBaby a răspuns (pentru bogpys):

Cu placere happy