| NaturalLl a întrebat:

Eu nu cunosc genurile de muzica asa ca as vrea sa ma ajutati intr-o problema, este pentru cei care s-au uitat si se uita la wrestling. Temele de intrare (melodiile) lui Brock Lesnar, Stone Cold Steve Austin, John Cena, Shawn Michaels din ce genuri fac parte? Apoi daca mai vreti spuneti si la Dean Ambrose, Triple H, Randy Orton.

1 răspuns:
| spiridus25 a răspuns:

Melodiile de intrare ale lui Dean Ambrose, Triple H si Randy Orton iti spun sigur ca sunt rock.