| NaturalLl a întrebat:

Eu nu cunosc genurile de muzica asa ca as vrea sa ma ajutati intr-o problema, este pentru cei care s-au uitat si se uita la wrestling. Temele de intrare (melodiile) lui Brock Lesnar, Stone Cold Steve Austin, John Cena, Shawn Michaels din ce genuri fac parte? Apoi daca mai vreti spuneti si la Dean Ambrose, Triple H, Randy Orton. Va rog sa dati cat mai multe raspunsuri la aceasta intrebare pentru ca am nevoie.

Răspuns Câştigător
| RitaDeluxxxe a răspuns:

Brock Lesnar-Heavy Metal, Stone Cold Steve Austin-Heavy Metal, John Cena-Hip Hop, Shawn Michaels-Rock, Dean Ambrose-Heavy Metal, Triple H-Heavy Metal, Randy Orton-Rock