| kayrux1 a întrebat:

Salut.Imi place foarte mult sa cant si sa dansez.Am voce,dar as vrea o formez. Vreau sa imi incep o cariera in America.Un vis foarte mare, nu? Eu am incredere in mine.Cum imi gasesc manager? Va rog sa ma sfatuiti.Am 13 ani.

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Ce manager? Intai trebuie sa urmezi niste lectii de canto. Trebuie sa vezi daca te pricepi la chestia asta, nu toti ajung staruri internationale, urmeaza un liceu de arte/muzica. Participa la concursuri. De-abia dupa sa te gandesti daca poti sa treci la nivelul in care sa faci din muzica un job.