| AlinRemi a întrebat:

Vreau sa fac un subwoofer! Deci sa o luam babeste, vreau sa fac un subwoofer (pasiv) de la 0 care sa scoata un bass foarte puternic cu un filtru de bass in el pentru ca eu vreau sa il pun la o statie (care nu are filtru bass) de aproximativ 50w reali, nici eu nu stiu sigur cat are. In timp o sa iau o statie mai puternica.

Subwooferul al trebuie sa fie pe compresie sau bass reflex?
din 500 lei credeti ca se poate face un astfel de subwoofer? Daca sare de 500 lei cam cat ar fi pretul final?

1 răspuns:
| Floriniancov a răspuns:

Subwooferul trebuie sa aiba bass reflex.
Si cei 500 de lei iti ajung pentru al cofectiona.