| sacrantolove a întrebat:

Buna, TPU! Eu am un sistem 2.1 LG (life's Good) SJ3 de 300w și cand dau subwooferul la maxim, uneori se aude un sunet urat, ca si cum s-ar distorsiona. Oricum inaltele sunt foarte calitative, dar subwooferul ma ingrijoreaza cand se aude acel sunet naspa.
Ce credeti ca as putea sa fac? Subwooferul are 200w si merge perfect, are bass profund.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

La orice sistem de genul cand il dai pe maxim distorsioneza, pentru ca nu e gandit sa il dai la maxim in primul rand.