| anonim_4396 a întrebat:

La ce ar trebui să fiu atentă atunci când îmi cumpăr căşti?
Măcar 2 luni să mă ţină.

7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Boss, să-mi zici şi mie când îţi iei, şi eu trebuie să-mi cumpăr.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Mâine îmi iau, şi peste o lună jumate iar mă plâng că s-au stricat. laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi eu păţesc la fel. T_T

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Tu ai rămas cu umbrela înfiptă în gard, de la tine chiar nu am nicio pretenţie să nu ţi se strice căştile repede. laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))).
Băi, asta a fost demult...
Bătea vântul.laughing)))

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Siiigur. laughing

| cocosmaq a răspuns:

Nu prea ai la ce sa fi atent. Producatorul este importatnt. Fiecare producator isi impune propriul egalizator pe casti. Ai grija la firme chinezesti.