| YagamiLight a întrebat:

Salut, mi-am cumparat de curand un mp3 player, si am o problema, pun cardul microsd in el, pun firul ala in pc si unu in mp3 si cand intru in totalcmd nu vrea sa-mi intre in G(unde am cardul). Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Tulai doamne... mai incerca asa

schimba portul usb,
schimba cablul usb
vezi daca e cardul bun (incearca la un telefon sau altceva daca ai disponibil)
tine mp3-ul la incarcat, poate nu e incarcat.
chiar daca nu poti intra incearca sa formatezi cardul, daca nu merge normal din windows incearca cu SDFormatter

daca nici asa nu merge atunci poti sa il injuri pe ala care te-a facut de 30 lei

10 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Altfel nu poti intra?
mp3-ul a venit cu vreun soft de instalare?

| YagamiLight explică (pentru Danzell):

Nu, nu am primit niciun soft, este un mp3 d'ala fara ecran, mic.

| Danzell a răspuns (pentru YagamiLight):

Da-mi marca si modelul

| YagamiLight explică (pentru Danzell):

Http://www.okazii.ro/......a128995231 De aici l-am cumparat.

| Danzell a răspuns (pentru YagamiLight):

rolling on the floor ai citit randurile scrise cu albastru? in special randul 3?

| YagamiLight explică (pentru Danzell):

Mi-am luat si card MicroSD de 4 GB -_-

| YagamiLight explică (pentru Danzell):

Imi spune ca nu pot formata cardul. sad

| Danzell a răspuns (pentru YagamiLight):

Ai mai putea sa bagi calumea cardul in mp3 mai poate fi si asta o problema

| YagamiLight explică (pentru Danzell):

Lasa ca o sa imprumut un Card Reader de la un prieten si vad eu ce fac, multumesc oricum, ai funda!

| Danzell a răspuns (pentru YagamiLight):

Pacat ca nu a mers nimic. chestia asta mi se mai intampla si mie din cand in cand. dar ideea e ca ce e prea ieftin nu prezinta incredere.

| Danzell a răspuns (pentru YagamiLight):

Tulai doamne... mai incerca asa

schimba portul usb,
schimba cablul usb
vezi daca e cardul bun (incearca la un telefon sau altceva daca ai disponibil)
tine mp3-ul la incarcat, poate nu e incarcat.
chiar daca nu poti intra incearca sa formatezi cardul, daca nu merge normal din windows incearca cu SDFormatter

daca nici asa nu merge atunci poti sa il injuri pe ala care te-a facut de 30 lei