| no.name a întrebat:

M-am obisnuit sa folosesc doar Total Commander atunci cand "umblu" prin calculator, insa de la o vreme imi dispar foldere. Daca intru pe My Computer le gasesc, insa cu Totalcmd nu dau de ele. Ce sa fac sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa cate stiu Total Commander era instalat pe versiunile mai vechi ale programului de operare Microsoft, dinainte de XP, eu cel putin nu l-am mai intalnit de la XP incoace. S-ar putea sa nu fie tocmai compatibil cu versiunile mai noi si de aceea nu functioneaza bine. Numai bine!

| ticu_1478 a răspuns:

Pentru cei total comander?