| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Pana acum am făcut versuri rap și le-am cântat colegilor de la școala pe un negativ. Aproape de fiecare data au ras și au făcut mișto de mine.Mai are rost sa continui? Cum ma dezvolt ca rapper?

7 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Tu esti rapper sau cantaret? laughing

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Kanpeki):

O întrebare foarte inteligenta

| Kanpeki a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Pai daca ai zis ca le-ai cantat colegilor.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Kanpeki):

Voiai sa spuna ca le-a scuipat niste versuri? rolling on the floor

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru PumpkinDoll):

Foarte amuzant

| melodrama a răspuns:

N-ai cum sa depasesti limite daca crezi in ele.

| XSonic100 a răspuns:

Iti dau un sfat, fii tu increzator in tine frate, nu mai asculta de gura lumii, fa ce.ti place, acum in 2019 poti sa faci muzica si fara sa ai voce pentru ca sunt tot felul de efecte, daca.ti place muzica, fa muzica, trebuie sa.ti gasesti un echilibru in chestia asta, si eu compun versuri si o fac din toata inima, iar un rapper se dezvolta incet incet prin compus, ori au ras de tine ca n.ai voce, ori ca versurile n.au sens, ori ca sunt invidiosi ca tu poti si ei nu, daca n.ai voce, canta in fiecare zi orice fel de piese de la artisti, asa vocea ta se dezvolta, daca versurile n.au sens trebuie sa stii ca normal trebuie sa scrii despre amintrile tale traite de tine si sa faci o conexiune intre ele, mult succes si nu baga de seama ce zice lumea.