| nosugar a întrebat:

Stie careva ce scrie in tatuajele lui Connect-r de pe antebrate?

Răspuns Câştigător
| cristinna0918 a răspuns:

Darul de a suferi este mai mare decat darul de a face minuni! De fiecare data cand suferi Dumnezeu iti ramane dator!(Sfantul Ioan Gura de Aur)

5 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Eu numai 1 sg stiu ce inseamna ...este pe gat si conțien inițialele ROP, de la Rappin on Production

| nosugar explică (pentru Đϋffγ):

Aha... ala il stiam si eu. Pe mine ma intereseaza pe antebrate. Merci oricum tongue

| Đϋffγ a răspuns (pentru nosugar):

Pe bratul stang şi-a tatuat chipul părinţilor si un mesaj : "My Super Heroes" (Super eroii mei)
http://www.libertatea.ro/......53334.html

de asta mai stiai? =))

| nosugar explică (pentru Đϋffγ):

Si de ala stiam laughing)

| Đϋffγ a răspuns (pentru nosugar):

Ce ma bucur