| CristianApetrei a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul(7) si mi-am pus gadgrtul de la vreme pe desktop si nu merge...scrie cannot connect to service. Stie careva cum pot rezolva problema? Multumesc! Dau o funda primului care ma ajuta.

5 răspunsuri:
| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Ti-ai instalat driverele placii de retea?

| CristianApetrei explică (pentru AdmiNuL):

Nu le-am instalat pentru ca eu stiam ca win 7 le instaleaza automat.

| CristianApetrei explică (pentru CristianApetrei):

Acume le-am instalat si tot nu-mi merge gadgetul cu vremeasad

| AdmiNuL a răspuns (pentru CristianApetrei):

Salut! Vezi sa ai un Windows 7 original ca daca e modificat e normal sa se intample asta.

| AdmiNuL a răspuns (pentru CristianApetrei):

Cea mai mare prostie pe care am auzit-o. Windows 7 nu instaleaza toate driverele automat.