| GoodLuck15 a întrebat:

Salut.
Sunt incepator in muzica hip-hop si as vrea sa stiu ce "echipament" mi-ar trebui pentru viitor.Eu momentan nu sunt major deci nu pot avea venituri ca sa imi cumpar echipament.Momentan inregistrez la diferite home-studio-uri si nu e ca nu as vrea sa am si eu unul, doar ca eu nu prea stiu partea de mix/master sau ce echipament imi trebuie si toate astea.Eu sunt talentat doar la flow, versuri si dictie.Deci de ce echipament as avea nevoie pentru viitor?

Răspuns Câştigător
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Https://www.zeedoshop.ro/......ck_32721_0

Atat iti trebuie. Poti sa le cumperi separat, dar cred ca e mai scump. Ori casti ori monitoare studio.