| Richard002Toto a întrebat:

Această întrebare celor care studiați instrumentul vioară! Câte ore pe zi studiați la vioară?

Răspuns Câştigător
| InVPent a răspuns:

M-am apucat de 4 luni să cânt la vioară și studiez cam 3-4 ore pe zi.

| Richard002Toto explică (pentru InVPent):

Ce anume te face să faci să studiezi câte 3-4 ore? Profesorul/Profesoara îți spune, sau tu din propria inițiativă?

| InVPent a răspuns (pentru Richard002Toto):

Din proprie inițiativă. Îmi place instrumentul. big grin

| Richard002Toto explică (pentru InVPent):

Câți ani ani? Eu am 14 tu?

| InVPent a răspuns (pentru Richard002Toto):

Mulți înainte! Eu am 15.

| Richard002Toto explică (pentru InVPent):

Mulțumesc la fel! happy Să știi că apreciez curajul pe care l-ai avut și îl ai de a a cânta la vioară! Te felicit și-ți urez mult succes în tot ceea ce faci! O seară bună! happy

| InVPent a răspuns (pentru Richard002Toto):

Multumesc la fel!