| DeeaD1 a întrebat:

Am auzit pe la scoala de 'prajitura cu jeleu'.La ce se refera? E o expresie vulgara? Si mai e si melodia aia: Pisi e obraznica..acolo spune: Stiu ca vrea, ii dau si eu prajitura cu jeleu.Ce inseamna? Funda pentru primul raspunswinking

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Face referire la ceva care nu e de consuamt.Mai pe inteles Act sexual cu Ejaculare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, ce învăţaţi unii la şcoală. Da, e o expresie vulgară.

| DeeaD1 explică (pentru anonim_4396):

Am auzit intamplatorbig grin

| unknøwn a răspuns:

Atunci când te umplu de zăpadă şi te fac pârtie de schi...

| SebastianCMT a răspuns:

Melodia vine de la un tip talentat zic eu din Piatra Neamt, fiecare intelege ce vrea din melodie si da este o expresie vulgara