| gago a întrebat:

Salut TPU

Am o piesa in gand dar nu stiu cum se numeste si nu mai stiu nici versurile. Piesa era cantata de 2 romani,un baiat si o fata,piesa care nu este asa de cunoscuta. Tot ce stiu este ca in videoclip prezenta cuplul acela si se certau, la un moment dat, baiatul striga catre fata "TAACI!"...se certau thinking urma despartirea.... Ajutor! puppy dog eyes

Funda+vot

2 răspunsuri:
| PandaEm a răspuns:

N & D?

| gago explică (pentru PandaEm):

Nu,ei sunt artisti necunoscuti...gen..ego,darkys...puii mei.