| fabyan342 a întrebat:

Am o problema, aceea fiind, am un stick de 8gb,mi-am pus niste melodii pe el,cand le-am pus am mers la masina mea, si am bagat stick-ul in casetofon si cand pornesc muzica incep cu piesa 1, dapa cand dau inainte de la 1 imi sare la 86 dupa la 128, dupa la 98 dupa la 65 si asa mai departe.Nu merge una dupa alta.Nu stiu de ce, nu stiu ce i-am facut si din acest motiv am apelat la voi.Va rog mult sa ma ajutati, am nevoie.Cine ma ajuta primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Zecalix a răspuns:

S-ar putea sa trebuiasca sa iti reglezi casetofotul sa urmeze melodia 2 dupa melodia 1. Tu acum ai casetofonul pe modul aleator adica se pune o melodie la nimereala...

| fabyan342 explică (pentru Zecalix):

Am un casetofon Sony si nu stiu cum sa modific modul aleator pe modul normal adica sa mearga una dupa alta.

3 răspunsuri:
| ioana51 a răspuns:

Cred că ar trebui să-l bagi înapoi în calculator și să-l formatezi, apoi să copiezi din nou muzica pe stick. Sper că va merge! big grin Dacă nu, e posibil să aibă ceva probleme casetofonul.

| fabyan342 explică (pentru ioana51):

L-am formatat, si am pus muzica din nou pe el.Dar tot asa.Am mers la un prieten la casetofonul lui si la el a mers la rand.Dar la mine nu merge, folosesc un mp3, nu am de stick in casetofon.