| RedForest a întrebat:

Am si eu o problema cu sistemul de boxe. Se aude gajait cand dau la maxim volumul, am montat sistemul la un alt calculator si tot la fel se auzea si de aici mi-am dat seama ca nu este din cauza placii audio. Am inteles ca in general sistemele se aud prost cand sunt montate la calculator si ca trebuie o combina speciala pentru muzica. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

5 ani deja e o perioada foarte mare, si mai ales, pentru ca zici ca l-ai tinut la maxim, aia e. El se strica pe o anumita perioada, si eu am un sistem mai vechi de vreo 6-7 ani si tot asa face, inca functioneaza la un volum mediu, dar daca trec de asta incepe sa gajaie. Sistemul e problema, si ai putea sa-l inlocuiesti. Daca ai vreun buget si vrei sa-ti cumperi un sistem lasa mesaj si-ti recomand cel mai bun sistem.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu-ti trebuie, daca e sistem mai vechi si l-ai dat la maxim de multe ori asa o sa se-auda.Probabil si sa ai placa de sunet slaba dar prea putin probabil. Ce sistem ai si..il ai de foarte mult? l-ai mai dat la maxim?

| RedForest explică (pentru CM7YRE):

Sistemul il am de aproximativ 5 ani si la inceput mergea foarte bine cand il dadeam la maxim. Sistemul se numeste Logitech g51

| CM7YRE a răspuns (pentru RedForest):

5 ani deja e o perioada foarte mare, si mai ales, pentru ca zici ca l-ai tinut la maxim, aia e. El se strica pe o anumita perioada, si eu am un sistem mai vechi de vreo 6-7 ani si tot asa face, inca functioneaza la un volum mediu, dar daca trec de asta incepe sa gajaie. Sistemul e problema, si ai putea sa-l inlocuiesti. Daca ai vreun buget si vrei sa-ti cumperi un sistem lasa mesaj si-ti recomand cel mai bun sistem.